מבצעי מלונות בקפריסין

מבצעים על מלונות בלרנקה

העיר לרנקה נחשבת לשער של קפריסין הודות לעובדה שבעיר נמצאים שדה התעופה הראשי של האי והנמל השני בגודלו במדינה. בלרנקה יש יותר מ-25 ק"מ של חופים, מזג אוויר מצוין (כמעט) כל השנה, אתרים ארכאולוגיים מרתקים שמשלבים מזרח ומערב, מוזיאונים שמציגים מגוון של תרבויות אותנטיות מקומיות והכי חשוב, מגוון של פתרונות אירוח שמתאימים לכל תקציב.

Booking.com

מבצעים על מלונות באיה נאפה

איה נאפה נחשבת למוקד חיי הלילה של קפריסין והיא מהווה מוקד משיכה למי שרוצה ליהנות מספורט לסוגיו (ימי ויבשתי). באיה נאפה יש גם כנסיות ואתרים היסטוריים רבים, טברנות עם אוכל טעים, מסעדות וטבע מקסים, כך שהיא מתאימה לכולם. כן, גם למשפחות הודות למלונות בסגנון הכל כלול שיש כאן ולקרבה הרבה ללרנקה ולניקוסיה.

Booking.com

מבצעים על מלונות בפאפוס

העיר פאפוס היא אחד ממוקדי המשיכה התיירותיים של קפריסין כי היא משלבת רומנטיקה, תרבות של אלפי שנים והיסטוריה עשירה. בפאפוס נולדה ע"פ המסורת המקומית האלה אפרודיטה, יש בה שרידים ארכיאולוגיים רבים, היא ביתם של כמה מהאזורים הטבעיים היפים ביותר באי ויש בה חופים מקסימים לצד כפרים ציוריים. בעיר יש מלונות בסגנון הכל כלול, כפרי נופש יוקרתיים ומלונות ברמות מחירים שונות.

Booking.com

מבצעים על מלונות בלימסול

לימסול היא עיר הנמל המרכזית של קפריסין, המרכז התעשייתי והמטרופולין החשוב ביותר באי. העיר היא גם יעד תיירות הודות לאתרים היסטוריים וארכיאולוגיים שנמצאים בה, להיותה מרכז תעשיית היין המקומית, לפסטיבלים ולאירועים הרבים שנערכים בה כל השנה ובעיקר – היותה שילוב בין ישן וחדש. בעיר יש מלונות לאנשי עסקים מחד ולמשפחות מאידך. הודות לעובדה שהעיר שוקקת כל השנה מומלץ להזמין חדרים מראש ולא לחכות לרגע האחרון.

Booking.com

מבצעים על מלונות בהרי הטרודוס

הרי הטרודוס הם יעד תיירותי רב שנתי הודות למזג האוויר הנפלא ולאפשרויות הבילוי המגוונות בעונות השונות. בהרי הטרודוס ניתן למצוא שפע של אפשרויות אירוח בכפרים כולל גם מלונות יוקרתיים וכפרי נופש שמתמקדים בעיקר בספורט חורף (סקי למיניו).

airalo ad
Booking.com

מבצעים על מלונות בניקוסיה

ניקוסיה היא בירת קפריסין, המרכז הכלכלי והתרבותי של האי וסוג של גשר בין דרום קפריסין לחלקה הטורקי. מעצם מיקומה במרכז האי מבחינה גאורפית היא גם נחשבת לנקודת מוצא מצוינת לטיולים ברחבי האי ובניקוסיה יש שפע של אפשרויות אירוח ברמות שונות.

Booking.com

מבצעים על מלונות בצפון קפריסין – קפריסין הטורקית

בצפון קפריסין יש מורשת תרבותית מקומית ייחודית ואפשרויות בילוי שלא תמצאו בשום מקום אחר באי. צפון קפריסין נחשבת יעד אידיאלי למי שמחפש חופשת חוף לא מאוד ממוסחרת, אקלים מתון, היסטוריה עשירה וטבע בתולי עם שפע של אפשרויות ספורטיביות. המלונות בצפון קפריסין מתאימים לכל סוג של אירוח: חופשת בטן-גב מפנקת, מלונות יוקרתיים (למשל מלונות לכל המשפחה בסגנון הכל כלול) ואירוח כפרי טורקי אותנטי.

Booking.com