השכרת רכב בלרנקה

אם אתם ומשפחתכם רוצים לחקור את קפריסין לעומק, תתחילו בלרנקה, אחד היעדים התיירותיים הפופולאריים ביותר במדינה. אתם יכולים לשכור רכב עוד בטרמינל של שדה התעופה או לקחת מונית לעיר עצמה ושם לשכור רכב.

קיוסק אוטובוס על החוף בקפריסין

ראשית, בלרנקה, כמו בשאר קפריסין נוהגים בצד שמאל של הכביש, הרחבנו על כך כשדיברנו על הדגשים הנוגעים להשכרת רכב בקפריסין. בכל מקרה, לרוב, נהגים מתחת לגיל 30 יכולים לשכור רכב כל עוד יש להם רישיון נהיגה בתוקף אבל עם תוספת תשלום לביטוח. חשוב להבין כי חוזה השכירות של המכונית או רכב השטח נחתם בין השוכר לחברת ההשכרה המקומית גם אם מזמינים את הרכב דרך סוכנות ישראלית או בינלאומית. אתם כפופים לחוקי קפריסין ועליכם לקבל ולחתום על הסכם ההשכרה עם החברה המקומית בכדי לקבל רכב.

חברות להשכרת רכב בשדה התעופה של לרנקה

שימו לב!

חברת השכרת הרכב רשאית לסרב לספק לכם רכב אם היא סבורה כי אתם לא כשירים לנהיגה. אם תחזירו את הרכב באיחור, תחויבו ביום נוסף במחיר השכירות.

אם אתם מתכננים לבקר בלרנקה ולנוע באיזור עם רכב שכור, כאן תוכלו להשוות בין חברות השכרת רכב שונות ובין דגמי הרכבים השונים.

סוגים שונים של רכבים

אם אתם זקוקים לרכב יוקרתי (לחתונה או ירח דבש) או רכב שטח (לדוגמה אם אתם מתכננים לעלות לאתר הסקי שבהרי הטרודוס) גם את אלה תוכלו למצוא פה. רכב שכור בעצם מאפשר לכם עצמאות רבה בעת תכנון הטיול שלכם.

airalo ad

ללא הגבלת קילומטרים

אופצייה של קילומטראז' ללא הגבלה ברכב השכור יכול לעזור לכם בכל היבט של הנסיעה, בין אם אתם נוסעים לצורך עסקים, הנאה או סתם בשביל הכיף.

מחירים של השכרת רכב בלרנקה

השכרת רכב בלרנקה עולה החל מ-10 אירו ליום, בהתאם לעונה, ובדרך כלל ניתן לבטל את ההזמנה בחינם עד כמה ימים לפני ההגעה ללרנקה.

אם אתם מגיעים מחוץ לעונת התיירות חפשו הנחות שיוזילו את מחירי השכרת הרכב בלרנקה עוד יותר.כדי לקבל את המחיר הזול ביותר להשכרת רכב בלרנקה, השוו בין חברות השכרת רכב כאן בקישור או במנוע החיפוש הבא:

שאלות ותשובות

כמה עולה לשכור רכב בלרנקה?

אפשר לשכור רכב בלרנקה החל מ-10 אירו ליום. אם אתם לא מגיעים בעונת התיירות, חפשו הנחות ומבצעים כאן.

מה הרכב הכי פופולרי שתיירים שוכרים בלרנקה?

רכבי מיני (כמו יונדאי i10, שברולט ספאר וניסן מיקרה) הם סוג הרכב הפופולרי ביותר להשכרה בלרנקה. חפשו רכבים להשכרה בקישור הזה.

איזה חברות השכרת רכב נמצאות בשדה התעופה לרנקה (LCA)?

יש כמה בינלאומיות וכמה קפריסאיות, המוכרות ביותר הן:
הרץ – Hertz
יורוקאר – Europcar
באדג'ט – Budget
אלאמו – Alamo
סיקסט – Sixt

גלובאל רנט קאר – Global Rent A Car