נדל"ן בקפריסין

כבר שנים שקפריסין מהווה יעד נחשק לתיירים, נופשים ולאחרונה – גם כמפלט פופולרי בקרב נוודים דיגיטליים ומשפחות שמחפשות יעד קרוב לרילוקיישן. עם זאת, אין ספק שהגורם המרכזי שהופך כיום את קפריסין למוקד משיכה למשקיעים זרים הוא ענף הנדל"ן.

נראה ששוק פתרונות הדיור בקפריסין משגשג ומגמת הצמיחה שהוא מפגין טרם הגיעה לשיאה. משקיעים רבים עוקבים בהתלהבות אחר הנתונים ונוהרים לרכוש נכסים בסביבה ידידותית להשקעות זרות. כאן נסקור כמה מהסיבות העיקריות לכך שנדל"ן בקפריסין הוא אפיק רכישה כה פופולרי כיום.

מגמות בולטות בשוק הנדל"ן בקפריסין

נתונים עדכניים חושפים כי שוק הנדל"ן הקפריסאי מפגין כבר תקופה צמיחה מתמשכת, כאשר מחירי הנכסים נתונים בעלייה מתמדת. לפי נתוני השירות הסטטיסטי של קפריסין, מחירי הנכסים עלו ב-6.2% בשנת 2022 ומגמה חיובית זו נצפית גם בשלושת הרבעונים האחרונים של 2023.

גורם מרכזי לצמיחה זו הוא העלייה בביקוש לנכסי מגורים, במיוחד באזורים עירוניים מרכזיים ואזורי חוף מבוקשים. זרם הקונים הבינלאומי, שנמשך לאקלים הנוח, אורח החיים התוסס ומערכת שירותים הציבוריים האיתנה במדינה, מזין את הביקוש הזה.

בשנים האחרונות, קפריסין מבססת את מעמדה כמרכז חשוב לעסקים באגן הים התיכון ומציעה מדיניות מיסוי ידידותית. גורמים אלו מעצימים גם את הביקוש לנדל"ן מסחרי.

airalo ad

רוצה לקבל ליווי מקצועי צמוד ורב תחומי להשקעה מניבה בנדל"ן הקפריסאי? ניתן להשאיר פרטים כעת כאן או בסוף הכתבה ואיש נדל"ן מקצועי דובר עברית יחזור אליך בהקדם עם הצעה שתפורה למידותיך.

רכישת נדל"ן בקפריסין – כיצד ניתן למצות את המיטב מהנכס?

בשנים האחרונות התייעל משמעותית תהליך רכישת הנדל"ן בקפריסין ונעשה נגיש בהרבה למשקיעים מקומיים ובעיקר לבינלאומיים. ההנחיות ברורות ועם סיוע מקצועי נכון התהליך שהתייעל בשנים האחרונות הפך אותו ליעד אטרקטיבי עבור משקיעים מקומיים וישראלים כאחד.

יתרה מכך, ממשלת קפריסין יישמה מדיניות לעידוד השקעות זרות בנדל"ן. תוכנית ההשקעות של קפריסין, הידועה בכינויה ויזת הזהב, מציעה לאזרחים שאינם באיחוד האירופי את ההזדמנות לקבל תושבות קבע קפריסאית באמצעות השקעת נדל"ן בשווי 250 אלף אירו ומעלה.

יוזמה זו תרמה משמעותית לצמיחת שוק הנדל"ן, כאשר המשקיעים קוטפים הן היתרונות שבקבלת התושבות והן את הפוטנציאל לתשואה ארוכת טווח על השקעותיהם.

השקעות נדל"ן בלימסול

השקעות נדל"ן בלימסול

לימסול איננה רק יעד תיירותי אהוד, אלא מציבה את עצמה באופן עקבי כבר תקופה כמרכז עסקי שוקק ומשגשג. תושבים קפריסאים, אנשי עסקים מרחבי העולם, מהגרים המחפשים אחר הזדמנות רילוקיישן אטרקטיבית ונוודים דיגיטליים כאחד, הופכים את לימסול לביתם. המגמה הזו תורמת כיום ...
השקעות נדל"ן בפאפוס

השקעות נדל"ן בפאפוס

לחופי הים התיכון, במיקום ייחודי בו שרידים מהעידן הקלאסי פוגשים בקדמה מודרנית, ניצבת פאפוס כאחד היעדים הנחשקים בקפריסין . מעבר לעובדה שמדובר באחד מהיעדים המובילים בקרב תיירים ישראלים ובינלאומיים כאחד, הזדמנויות ההשקעה בה רבות ומגוונות. מנכסי יוקרה נו...
השקעות נדל״ן בלרנקה

השקעות נדל״ן בלרנקה

קפריסין מככבת כבר תקופה כיעד אטרקטיבי בקרב משקיעים גדולים כקטנים. אחד מהמיקומים הנחשקים ביותר היא הבירה הלא רשמית של האי, לרנקה , השוכנת לחופי החוף הדרום מזרחי של קפריסין. כיעד תיירותי מרכזי המציע תחבורה נגישה ואיכות חיים גבוהה בקצב ים תיכוני, עם מחירי ...
השקעות נדל״ן בקפריסין

השקעות נדל״ן בקפריסין

חופים שטופי שמש, מורשת תרבותית עשירה ומרתקת, יציבות כלכלית ומיקום אסטרטגי – כל אלו הופכים כיום את קפריסין כיעד מוביל להשקעות נדל"ן. ישראלים רבים המחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לאפשר לכסף שלהם לעבוד בשבילם, מגלים היום ששוק הנדל"ן ממש לא מת, הוא רק עבר דירה...
נדל״ן למכירה בלימסול

נדל״ן למכירה בלימסול

לימסול היא ללא ספק המרכז הבינלאומי החשוב ביותר של קפריסין ומהווה מעוז קוסמופוליטי בעל חשיבות עליונה לפעילות העסקית במדינה ולתיירות הנכנסת כאחד. האופי הבינלאומי של העיר מהווה כר פורה להזדמנויות השקעה. נכסי נדל"ן למכירה בלימסול משתרעים אל טווח רחב של ...
נדל״ן למכירה בלרנקה

נדל״ן למכירה בלרנקה

לרנקה נחשבת כיום לאחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר להשקעות נדל"ן בקפריסין . תעשיית התיירות התוססת שבה, ההיסטוריה העתיקה והחופים המבוקשים טומנים בחובם פוטנציאל מובן להשקעה מניבה. בהתחשב בעובדה שישנו מגוון כה רחב של נכסי נדל"ן למכירה בלרנקה, המותאמים לטווח ג...
נדל״ן למכירה בפאפוס

נדל״ן למכירה בפאפוס

במערבה של קפריסין, ממוקמת אחת הערים האטרקטיביות ביותר בקרב תיירים. כשליש מהתיירים הנכנסים לקפריסין בשנת 2022, בחרו בפאפוס כיעד המרכזי שלהם. המגמה הזו טומנת בחובה הזדמנויות רבות ומשתלמות להשקעות נדל"ן. ואכן, ישנו טווח רחב של נכסי נדל"ן למכירה בפא...
נדל״ן למכירה בקפריסין

נדל״ן למכירה בקפריסין

סקירה מקיפה של מגמות שוק הנדל"ן הקפריסאי קפריסין חווה פריחה מחודשת בשוק הנדל"ן וצדה היום את תשומת ליבם של משקיעים מקומיים ובינלאומיים כאחד. הנופים המגוונים שמציע האי, המורשת התרבותית וההיסטורית העשירה והמיקום המבוקש הן לקהילה העסקית הבינלאומית והן ...
נכסים למכירה בקפריסין

נכסים למכירה בקפריסין

אם כבר התחלת את המסע שלך אחר השקעת נדל"ן אטרקטיבית מעבר לים, סביר להניח שכבר בחנת מקרוב את מה שיש לקפריסין להציע. אחרי הכול, מדובר כיום באחד מיעדי ההשקעה הפופולריים ביותר - והקרובים ביותר לישראל. מעבר למחירי הנכסים הנוחים, התשואה הגבוהה וההטבות ...

הזדמנויות ואתגרים ברכישת נכסים בקפריסין

כפי שניתן לראות, אפיקי ההשקעה בקפריסין מציעים שפע הזדמנויות לתשואה נאה. היציבות הכלכלית במדינה, המיקום האסטרטגי, מחיר הכניסה המשתלם ומגמת הביקוש הגוברת מושכים טווח רחב של משקיעים.

עם זאת, כמו כל השקעה, גם כאן ישנם אתגרים שחשוב לקחת בחשבון. חשוב שנעריך בקפידה את תנאי השוק ונעקוב אחר שינויים רגולטוריים שעלולים להשפיע בעתיד על שווי הנכסים. ייעוץ נכון על ידי מומחי נדל"ן המכירים לעומק את השוק הקפריסאי יאפשר לך להיערך לכל תרחיש.

למידע נוסף ולקבלת ייעוץ על השקעות נדל"ן בקפריסין, ניתן להשאיר פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם.

שאלות נפוצות

למה לרכוש נדל"ן בקפריסין?

קפריסין היא יעד אטרקטיבי למגורים עבור משקיעים רבים. המדינה מציעה מגוון יתרונות למי ששוקל השקעה בנדל"ן בחו"ל. המיקום של קפריסין מעולה, האי ממוקם במרחק של פחות משעה טיסה מישראל.
איכות החיים בה גבוהה, עם מערכות רווחה, בריאות וחינוך ברמה בינלאומית. מזג האוויר בה נוח ודומה לישראל עם קיצים שמשיים וימים לא מאוד קרים בחורף. בנוסף, מערכת המיסוי הנוחה שבמדינה מושכת אליה חברות, עסקים ועובדים מכל העולם.

מי יכול לקנות נדל"ן בקפריסין?

כולם וגם מי שלא מחזיק בדרכון זר. ההון העצמי הנדרש לעסקה מניבה אינו רב ומדובר בסכומים התחלתיים של כמה מאות אלפי שקלים בלבד.