ביטוח נסיעות לקפריסין

באנר פספורטכארד ותטיסנו

קפריסין נחשבת לאחד מיעדי התיירות החמים ביותר. בכל שנה, נכנסים כ-2.5 מיליון תיירים מרחבי העולם אל מדינת האי הזו שלחופי הים התיכון ועבור עשרות אלפי הישראלים המבקרים בה בחודשי הקיץ, מדובר באחד מהיעדים הפופולריים. יש בה הכול מהכול: אתרים היסטוריים מרתקים, חופים מופלאים, אטרקציות ובילויים לכל המשפחה, מלונות מפנקים ומתחמי קניות המציעים את מיטב המותגים במחירים אטרקטיביים – והכול קרוב לבית.

חילוץ-מטייל-שנפגע-במסוק-בקפריסין

במרחק 40 דקות טיסה, יכולה להמתין לך חופשה חלומית המתאימה לכל בני המשפחה ובמחיר משתלם בהרבה מחופשות בישראל. ההיצע המגוון, המחירים המשתלמים והמרחק הלא מחייב, הם אלו שהפכו את קפריסין לאחד מהיעדים החמים ביותר עבור ישראלים והמדינה הקטנה מכירה היטב את התיירות הישראלית ומקבלת אותה בזרועות פתוחות.

על אף שקפריסין נחשבת לאחת מהמדינות הבטוחות ביותר בעולם, ישנם כמו בכל מדינה מספר סיכונים שחשוב שניתן עליהם את הדעת. בסופו של יום, אף אחד מאיתנו אינו מעוניין למצוא את עצמו במשבר בארץ זרה מבלי שיעמוד לרשותו שום שירות או כיסוי שיסייע לו ברגעים הקריטיים. לכן, רכישת ביטוח נסיעות לכל חופשה בחו"ל אשר תהיה, גם כאן מעבר לפינה, היא צעד חשוב ואחראי שיאפשר לך לנהל את סיכוניך בתבונה ולצאת לחופשה בראש שקט. כדי להוריד לך דאגה אחת מהראש ולאפשר לך להתמקד בכיף שממתין לך שם, אספנו כמה מהסיכונים האפשריים והכיסויים שחשוב שנדאג להם בביטוח נסיעות לקפריסין.  

airalo ad

פשיעה בקפריסין

על אף שפשיעה נגד תיירים אינה נפוצה בקפריסין כמו במדינות אחרות באגן הים התיכון, היו בעבר לא מעט מקרי כיוס גניבה של חפצי ערך ודרכונים. ברוב המקרים, גנבים בקפריסין יימנעו מעימות עם תיירים. מומלץ להחזיק את החפצים האישיים על גופך ולא להסתמך על כספות בחדר המלון.

באנר פספורטכארד ותטיסנו

גם בברים והמועדונים שבאזור קפריסין, אירעו בעבר מקרי גניבה ושימוש ב"סם אונס" במשקאות. חשוב לתת על כך את הדעת ולא לקבל משקאות מאנשים זרים ולשמור על כוס המשקה שלנו בכל עת. בעת הבילוי, מומלץ לצאת בקבוצות ולהישאר תמיד עם אדם אחד לפחות שאנו מכירים וסומכים עליו.

קבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח נסיעות

תרבות וכללי הנהיגה בקפריסין

קפריסין, אשר הייתה בעבר קולוניה בריטית, שומרת עדיין על כיוון הנסיעה מן הצד השמאלי של הכביש. לכן, אם בכוונתך לשכור רכב, ייתכן שייקח לך זמן מה להתרגל לכך. חשוב לתרגל מעט את אופן הנהיגה החדש לפני יציאה לנסיעה ארוכה ורק לאחר שרכשת ביטחון מלא, לצאת לדרך.

תרבות הנהיגה בקפריסין היא בעייתית בלשון המעטה. לא מדובר רק בהתנהגות הנהגים, אלא באווירה הכללית במדינה. הנחיות הבטיחות של משרד התחבורה הקפריסאי הן כלליות ומעורפלות מאוד ונראה כי האכיפה היא דלה ביותר. רבים מכללי הנהיגה פתוחים מאוד לפרשנות ותמרורים ורמזורים הם נדירים למדי. כתוצאה מכך, ייתכן מאוד שניתקל בלא מעט נהיגה פרועה. לכן, תאונות דרכים קטלניות הן למרבה הצער מכת מדינה בקפריסין. ממוצע ההרוגים בתאונות דרכים עומד בקפריסין על 6.1 מקרי מוות על כל 100,000 איש (לעומת כ-4.2 בישראל).  

אטרקציות ספורט ימי

אם החלטת להתנסות בצלילה, בסקי או בספורט ימי אחר, קפריסין בהחלט מציעה כמה מהחוויות המהנות ביותר. חשוב לוודא כי אנו רוכשים את חבילות האטרקציות שלנו דרך חברה מורשית המפעילה אנשי צוות שהוסמכו לכך וכי הביטוח שלנו מכסה אותנו על כל צרה. פציעה חמורה בספורט ימי תדרוש כיסוי רפואי וחשוב שתהיה לנו את רשת הביטחון הזו. עוד פרטים בקישור או בטופס.

פוליסת ביטוח נסיעות לקפריסין שתכסה אותך מכל הכיוונים

לאור הסיכונים הנפוצים עמם אנו עשויים להתמודד בקפריסין, ישנם כמה כיסויים שעלינו לוודא כי הינם כלולים בביטוח הנסיעות שנרכוש לקראת הנסיעה.

  • ביטוח מפני גניבה ועבירות אלימות.
  • ביטוח תאונות אישיות עם דגש על כיסוי במקרה של תאונות ספורט אתגרי.
  • כיסוי לתאונות דרכים.
  • ביטוח רפואי רחב היקף – לטווח רחב של טיפולים רפואיים לאחר תאונה או כתוצאה ממחלה וכמובן, יש לוודא כי הכיסוי כולל כיסוי רפואי במקרה של הדבקה בקורונה.

איך נבחר את חברת הביטוח המתאימה?

השוק מוצף בחברות המציעות ביטוח נסיעות לחו"ל – מקופות החולים ועד לשלל חברות הביטוח. הכיסויים המתאימים, הם רק חלק מהתמונה.

  • חשוב לבחון כיצד מתנהלת חברת הביטוח מול תביעות ותוך כמה זמן נקבל החזרים. בעוד שחברות מסוימות עשויות לגרור אותנו תקופה ארוכה עד שנראה את הכסף, כיום ניתן לרכוש גם ביטוח נסיעות המגיע עם כרטיס המחייב את חברת האשראי ישירות דרך בית החולים.
  • עד כמה החברה שלך זמינה? האם ישנו שירות לקוחות 24/7 אשר יוכל להנחות אותך ברגע האמת כיצד לפעול? חשוב שנוודא בדיוק לאיזה שירות מזכה אותנו הפוליסה שלנו.
  • לבסוף, יש כמובן את שאלת המחיר. כדי להשיג את המחיר המשתלם ביותר, יש לערוך השוואת מחירים קפדנית ולבחון בדיוק מה אנו מקבלים תמורת הכסף שלנו. אם ישנם כיסויים מיותרים ולא רלוונטיים, מומלץ לבחור בפוליסה שמתאימה יותר לצרכים שלך ומספקת לך רק את הנדרש במחיר משתלם יותר.

אנו מאחלים לך חופשה נעימה ובלתי נשכחת ומקווים שלא יהיה לך כל צורך להשתמש בביטוח שלך. כדי להבטיח שהחופשה תעבור בצורה הבטוחה והנעימה ביותר וכדי לתת לך את השקט הנפשי הדרוש כדי להצליח להשתחרר באמת ולמלא את המצברים, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס כאן ואחד מסוכני הביטוח יתחיל לחפש עבורך את הפוליסה המשתלמת ביותר ויחזור אליך עם הסבר מפורט.