מלון אמאבי – Amavi Hotel – חמישה כוכבים של זוגיות

מלון אמאבי (Amavi Hotel) נמצא לצד רצועת החוף החולים הכי יפה בעיר פאפוס (שלדעת רבים היא העיר הכי יפה בקפריסין), יש לו דירוג של 5 כוכבים, 2 בריכות שחיה, מתחם ספא, בר ועוד הרבה מאוד פינוקים, אך מה שבאמת מיוחד בו זו העובדה שמדובר במלון קונספט.

מלון אמאבי

אין כניסה לילדים ורווקים

נתקלנו בעבר בכל מיני סוגים של מלונות קונספט. מלון לחובבי אמנות ומלון לטבעונים, מלון ספורט ומלון עסקים. במלון אמאבי הקונספט הוא משהו אחר – מדובר במלון לזוגות בלבד.

זהו המלון הראשון בקפריסין שמותג תחת הקונספט: Made for two hotel. כל הורה יודע שילדים זה שמחה, מנגד עבור זוגות נופשים שמחפשים אווירה שקטה ורומנטית או אווירה משוחררת וסקסית צרחות של ילדים במתחם הבריכה בהחלט עלולות להעכיר את השלווה ולפגוע בחופשה. הבעיה היא שאם אתם זוג מאוהב שרוצה לצאת לחופשת קיץ באווירה ים תיכונית באי השכן, אי אפשר להימלט מהם.

קפריסין (ולמעשה כל האגן המזרחי של הים התיכון) היא יעד חופשה מועדף למשפחות עם ילדים (בצדק – שמש, ים ובסך הכול 40 דקות טיסה מנתב"ג), בהנחה שאתם לא שוכרים וילה פרטית ומבודדת. עד היום לא היתה לכם באמת אופציה לסביבה נטולת ילדים. עכשיו, בזכות מלון אמאבי כל זה השתנה.

במלון לא תפגשו בילדים עושים מהומה בבריכה, לא תתקלו בילד עובר התקף טנטרום בשולחן לידכם ותהיו פטורים מניחוח החיתולים הטרי בשירותים הציבוריים – כי במלון אמאבי לא מקבלים ילדים. במלון אמאבי מקבלים רק זוגות.

airalo ad

כן, לא זו בלבד שבמלון אמאבי לא תפגשו ילדים, גם לא תמצאו פה רווקים. מה יש לנו נגד רווקים? שום דבר חלילה, אך כדי לייצר אווירה הרמונית ותחושה רומנטית לזוגות הוחלט שלמלון הזה נכנסים רק בשניים.

העתיד Made for two

הקונספט של מלון אמאבי אולי יראה לכם תמוה ושרירותי, אך זוגות שנופשים באמבי יוצאים מאוהבים. מהקונספט (וגם זה בזה). מסתבר שהאקט הזה של "הדרת ילדים ורווקים" מייצר ווייב נהדר עבור אותם זוגות.

כשמצרפים לזה את הטברנות של פאפוס והאטרקציות שלה ואת העובדה שמדובר במלון בסטנדרט של 5 כוכבים, מבינים למה Made for two hotel הוא קונספט שכנראה נפגוש הרבה בעתיד.