טיול מאורגן לקפריסין

קפריסין-טיול-מאורגן

טיול מאורגן לקפריסין הוא הדרך שלכם להפיק את המיטב מכל מה שיש לאי להציע ובלי לבזבז זמן יקר. היסטוריה מעניינת, קולינריה עשירה, תרבות שמשלבת חדש עם ישן ומזרח ומערב ובעיקר נופים מרהיבים, טברנות וחופים מפנקים בכל פינה.

טיול מאורגן יאפשר לכם להכיר את קפריסין לעומק במקסימום הנאה ובמינימום זמן, כך שאתם חוסכים לעצמכם חיפוש של אטרקציות, חניה, מלונות ושאר אלמנטים שיכולים להפוך ארגון של חופשה לסיוט למי שלא מנוסה בכך.

כדי לחסוך לכם לפחות את החלק של התכנון, הנה מסלול של טיול מאורגן לקפריסין שמתאים גם למטיילים העצמאיים באי.

עונה מומלצת לטיול מאורגן בקפריסין

קפריסין מומלצת לביקור כל השנה, כאשר בכל עונה ניתן ליהנות בה מאטרקציות אחרות. למשל, בחודשי הקיץ ניתן לבצע באי מגוון של פעילויות ספורט ימי, טיולי הליכה, אופניים ורכיבה על סוסים ואילו בחורף ניתן ליהנות מסקי ומספא.

חשוב לזכור שבחודשי הקיץ קפריסין נהנית מתיירים רבים מכל רחבי העולם, כך שמומלץ להגיע לאי בשלהי עונת התיירות (כלומר בחודשים מאי-יוני או ספטמבר-אוקטובר) כך תיהנו מכל העולמות: גם ממזג אוויר מושלם וגם מאי שיעמוד כולו לרשותכם.

airalo ad

אורכו של טיול מאורגן לקפריסין

בדרך כלל טיול מאורגן לקפריסין נמשך בין 5-15 ימים, אבל אנחנו ממליצים לשריין לפחות שבוע.

המסלול שמיד ניתן הוא ל-10 ימים, אבל אם יש לכם זמן, אתם מוזמנים להאריך אותו עוד. למשל אם אתם רוצים להקדיש זמן נוסף למקום מסוים, לבקר ביעדים שלא מופיעים במסלול שלנו ועוד.

תכנית הטיול המאורגן לקפריסין        

יום 1: טיסה ללרנקה

יום 2: מלרנקה לאיה נאפה

יום 3: מאיה נאפה לניקוסיה היוונית

יום 4: מניקוסיה אל פמגוסטה

יום 5: מפמגוסטה לגוזליורט דרך לפקה וסולי

יום 6: קירניה

יום 7: קירניהניקוסיה הטורקית

יום 8: מניקוסיה להרי הטרודוס

יום 8: הרי הטרודוספאפוס

יום 9: פאפוסלימסול

יום 10: לרנקה – תל אביב