מתחם הבילויים, הבאולינג והקולנוע קיי מקס בלרנקה – K Max

K Cineplex היא המפעילה הגדולה ביותר של בתי קולנוע בקפריסין. יש לה 28 אולמות קולנוע ב-3 ערים נוספות חוץ מלרנקה: בלימסול, פאפוס ושני בתי קולנוע בעיר הבירה ניקוסיה. בתי הקולנוע כאן מאובזרים ומצוידים במסכים ובטכנולוגיה משוכללים, עם עיצוב יוקרתי ובדגש על נוחות צפייה. מעבר לאולמות הקולנוע יש במתחמים גם חנויות, איזורי אוכל מהיר ובתי קפה.

דלי פופקורן

קולנוע קיי מקס

אולמות הקולנוע הם דיגיטליים לחלוטין והם מקרינים סרטים באותו יום שהם יוצאים בארה"ב ובריטניה. היו כאן מקרים שהוצגו כאן סרטים בהקרנות בכורה אפילו יום או יומיים לפני שאר העולם.

מדי פעם נערכות כאן הופעות בעלות שם עולמי, החל מאופרה חיה מבית האופרה המטרופוליטן בניו יורק וכלה בהופעות חיות של תיאטרון בולשוי ממוסקבה.

לפני או אחרי הסרט, תוכלו ליהנות מארוחה ב-KFC של הקולנוע. אל תדאגו, כמו בישראל, גם כאן אפשר לקנות פופקורן חם ומהביל או כמה נאצ'וס פריכים ללעוס לאורך הסרט ממזנון החטיפים של הקולנוע.

תרגום לעברית

רוב ככל הסרטים שמוקרנים כאן מוקרנים בגרסה האנגלית המקורית ועם כתוביות ביוונית. לצערנו אין עדיין כתוביות בעברית כאן.

שעות הפתיחה של הקולנוע

  • שני-שישי: 17:00 עד אחרון הסרטים
  • שבת וראשון: 17:00 עד אחרון הסרטים בתקופת הקיץ ומשעה 15:00 עד אחרון הסרטים בתקופת החורף

מתחם הבאולינג

מרכז הבאולינג K Max נמצא בקומה הראשונה במרכז הבילויים K Max בלרנקה, ממש ליד קולנוע K Cineplex. אם אתם או הילדים אוהבים באולינג ​​אז אתם מוזמנים להגיע לכאן לכמה שעות.

במתחם יש 10 מסלולי באולינג משוכללים, אזור טרקלין, מזנון חטיפים ואיזור מכונות משחקים מודרני. אם אתם מחפשים מקום בילוי בין החופים לבין המסלולים של הרי הטרודוס בטיול שלכם בקפריסין, אז מרכז הבאולינג הזה צריך להיות הראשון ברשימה שלכם.

בזמן שאתם ממתינים לתור שלכם במסלול הבאולינג, אתם תמיד יכולים ליהנות מהארוחות הזריזות של מזנון הנשנושים שקיים כאן. יש כאן המבורגר עם צ'יפס, סנדוויצ'ים, נאגטס עוף, מילקשייק קר ועוד. במקום יש גם תפריט א-לה-קארט עם מגוון ארוחות טעימות. אגב, המתחם עצמו ערוך גם לימי הולדת, לקבוצות, לטורנירים ואירועי חברה. יש כאן גם מסלולים וכדורים שמותאמים לילדים קטנים.

שעות הפתיחה של הבאולינג ומידע חשוב נוסף למשפחות עם ילדים שמטיילות בלרנקה